Медична страховка

Одним з першочергових документів, які турист повинен надати в посольство для оформлення візи є медична страховка. Причому претендент повинен подати як оригінал, так і її копію, разом з іншими необхідними документами.
 
Варто пам'ятати, що оформляючи медстраховку, Ви не просто виконуєте вимогу посольства, а й дбаєте про своє здоров'я. Адже при її наявності медична допомога під час Вашого перебування закордоном, у разі необхідності, буде надана Вам абсолютно безкоштовно. Всі витрати візьме на себе страхова компанія. До всього іншого ціни на медичні послуги в тій же Європі в кілька разів, а то і в десятки разів відрізняються від вартості медичних послуг в Україні.
 
Посольства висувають ряд вимог до медичних страховок:
покривати весь термін перебування закордоном + 15 днів після заявленої дати від'їзду;
поширюватися на всіх членів Шенгенської зони;
пакет страхових послуг має бути вартістю не менше 30000 євро;
повинна бути видана однієї із страхових компаній, що мають акредитацію посольства;
Чим більш тривалий термін Вашого перебування закордоном, тим дорожче буде коштувати страховка.
 
Будь ласка, зверніть увагу на те, що медична страховка буде коштувати дорожче, якщо Ви досягли пенсійного віку або у Вас серйозні проблеми зі здоров'ям або їдете займатися екстремальними видами спорту.
 
Наше агентство надає послугу оформлення медичного страхового поліса швидко і за дуже помірними цінами. Вся процедура займе у Вас всього кілька хвилин. Головним пріоритетом нашої компанії, є те, що ми працюємо тільки з акредитованими страховими компаніями, щоб бути впевненими в безпеці наших клієнтів.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.