ТОП-10 найбільш затребуваних професій для українців в Європі

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
Робота для українців в Європі зараз доступніше, ніж будь-коли раніше. Українських працівників, як кваліфікованих, так і немає, раді бачити в Європі, а уряди різних країн роблять свою візову політику все відкритішою. Однак, є список професій, які доступні для українців, як ніякі інші. У цій статті ми розглянемо ТОП-10 найбільш доступних професій для українських мігрантів в Європі.
 

Топ-5 найпопулярніших професій для кваліфікованих працівників:

1.Лікарі

Не дивлячись на те, що професія лікаря одна з найбільш оплачуваних в Європі, кваліфікованих кадрів катастрофічно не вистачає. Лише тільки в Німеччині дефіцит лікарів оцінюється в 30%. На щастя, в Україні ситуація зворотна, а якість медичної освіти досить висока, що дозволяє фахівцям досить легко працювати закордоном.

Врачі за кордоном

Уряди європейських країн розуміють проблему і спрощують процес легалізації іноземних лікарів у себе. Так, в Німеччині, Чехії і Польщі створено безкоштовні мовні курси і спрощені системі переатестації.
 
Відзначимо, що найчастіше за кордоном потрібні лікарі не загальної спеціалізації, а фахівці вузького профілю, такі як неврологи, анестезіологи, радіологи і т.д.
 

2.Медперсонал

Ще більший дефіцит кадрів, ніж з лікарями, спостерігається в сфері найму медперсоналу. Так, в країнах Європи дуже сильно не вистачає кваліфікованих медсестер і санітарів. Відзначимо, що люди цієї професії потрібні не тільки в лікарнях, але і в сфері догляду за літніми - в будинку для людей похилого віку і т.д.

Медперсонал

3.Фармацевти

Вкрай затребувані в Європі і українські фармацевти. Так, при базовому знанні мови українським фахівцям буде легко знайти місце в європейських аптеках. «На руку» нашим співвітчизникам грає і їх імідж, як досвідчених, освічених і відповідальних співробітників.

Фармацевти в Європі

4.Программісти

Українські програмісти та інші фахівці IT-сектора - вкрай затребувані в Європі. Близько мільйона фахівців своєї справи працюють на європейських роботодавців на віддаленій основі, а багато - вже переїхали за кордон. Відзначимо, що попит на українських «технарів» лише зростає, так як сучасне європейське суспільство все більше і більше залежить від розвитку інформаційних технологій.

Фахівці IT-сектора

5.Інженери

Радо візьмуть українських інженерів в Німеччині, де спостерігається "будівельний бум", а потрібних фахівців - «днем з вогнем» не знайдеш. Також українські фахівці можуть себе проявити працюючи в сферах енергетики або в автомобілебудуванні.

інженерів в Німеччині

Топ-5 популярних робочих спеціальностей для Українців в Європі

1.Різноробочі

На європейському ринку праці вкрай затребувані українські різноробочі. Так, наші співвітчизники досвідчені, працездатні і дісціпліровани, що робить їх незамінними для будь-якого роботодавця. Знайти подібну роботу найпростіше в Польщі, хоча багато країн Західної Європи все частіше запрошують до себе саме українських фахівців. Відзначимо, що заробити на цій роботі можна не реальні для України гроші - від 9 до 20 тисяч гривень на місяць.

Різноробочі

2.Водії

Все частіше в Європі чекають українських водіїв. Так, при наявності прав і досвіду можна без праці не тільки заробити від 30 тисяч гривень на місяць, а й подивитися весь континент.

Водії за кордоном

3.Будівельники

Не дивлячись на те, що в багатьох європейських містах триває активне будівництво різноманітних об'єктів, досвідчених кадрів - катастрофічно не вистачає. Так, власники таких професій, як монтажник металоконструкцій, арматурник, гіпсокартонщик, плиточник, муляр чи зварювальник можуть сміливо заробляти від 13 до 30 тисяч гривень на місяць.

Будівельники

4.Кухарі

Українських кухарів радо приймають як і в європейських фаст-фудах, так і в закладах преміум-класу. Найпростіше влаштується в Польщі або Чехії, де платять від 12 тисяч гривень на місяць. Однак, якщо ви працюєте на посаді шеф-кухаря, то можете претендувати на можливість працювати в кращих ресторанах Європи і заробляти від 20 тисяч гривень на місяць.

кухарі за кордоном

5.Робочі в сільському господарстві

Мільйони українських мігрантів працювали або працюють в сфері сільського господарства за кордоном. Тут можна заробити непогані гроші, а робота - не вимагає кваліфікації. Від вас вимагається лише витримка і працездатність. Так, на зборі врожаю в Європі або працюючи на фермі можна розраховувати на зарплату від 10 тисяч гривень на місяць.сфері сільського господарства за кордоном