Співпраця

Наше агентство пропонує Вам скористатися нашою партнерською програмою. В її рамках ми готові надати Вам інформацію з розділу нашого сайту «Вакансії». Ви зможете помістити цю інформацію у себе на сайті. З усіх питань пишіть нам на електронну пошту: info@ura.ua.
 
Партнерська програма
 
Шановні колеги! Наша компанія пропонує Вам взяти участь у створенні мережі рекрутингових агентств, об'єднаних під єдиною торговою маркою «UKRAINIAN RECRUITMENT AGENCY». Це прекрасна можливість для вже зареєстрованих підприємців розширити свій бізнес. Цей крок стане новим етапом у досягненні успіху.
 
Послуги професіоналів з пошуку та відбору співробітників для роботи в зарубіжних компаніях (Республіка Польща, США, Англія і тд.) - Це один з напрямків бізнесу,що найбільш активно розвивається . Він найбільш актуальний саме зараз, в період спаду економічної активності на території України і збільшення рівня безробіття серед українців. Причому з втратою роботи і неможливістю знайти нове робоче місце зараз стикаються абсолютно всі: і кваліфікований і некваліфікований персонал.
 
Рівень економічної активності в Європі, навпаки, зростає, тому вона гостро потребує працівників. Відповідно, зростає попит на компанії, що займаються послугами з пошуку та підбору персоналу за межами Європейського союзу.
 
Співпраця з нами по франшизі дозволить Вам значно заощадити Ваш час, тому у нас вже є готова і успішно працююча бізнес модель. Наш досвід допоможе Вам почати заробляти гроші вже через кілька тижнів після старту.
 
Що ви отримаєте від співпраці з нами:
Зможете організувати конкурентоспроможний бізнес проект з мінімальними витратами на початковому етапі;
Відкрити офіс під брендом «URA» у Вашому місті;
Отримати доступ до нашої бази вакансій;
Отримати доступ до нашої базі шукачів;
Отримувати замовлення на пошук співробітників для польських підприємств;
Отримувати кваліфіковану допомогу від наших досвідчених фахівців;
Використовувати наш сайт ura.kiev.ua для просування своїх послуг.
 
Яким вимогам повинні відповідати Ви:
Бути офіційно зареєстрованим приватним підприємцем або підприємством
Мати чи бути готовим орендувати офіс у вашому місті і обладнати його офісною оргтехнікою
Невеликий штат співробітників, зазвичай від 1 до 3 чол.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.