Візи

У наш час люди переміщаються по планеті все частіше. Одні з метою відпочинку, інші - по роботі, треті - провідують рідних або друзів, які проживають за кордоном. З 2013 року Європа впевнено тримає одне з перших місць за відвідуваністю, потік туристів в цьому напрямку виріс на 5%. Тенденція збереглася і в 2014 році.
Але для здійснення поїздок закордон мандрівникові потрібна віза - шенгенська або національна однієї з держав-членів Європейського союзу.
Підготовку всіх необхідних документів та правильне заповнення візової анкети забирає багато дорогоцінного часу. А, як відомо час - це гроші. До того ж, не всі претенденти проходять цей процес успішно. Ціна помилки - відмова у візі. А це може негативно позначитися на всіх ваших наступних зверненнях до посольств будь-яких країн світу за отриманням віз.
Щоб уникнути відмови і заощадити час скористайтеся послугами UKRAINIAN RECRUITMENT AGENCY.
Наше агентство візьме на себе проходження всіх бюрократичних процедур, пов'язаних з оформленням як шенгенських (ділових, довгострокових, короткострокових туристичних) так і національних (для роботи, навчання, вступу в шлюб в країнах ЄС).
Ми допоможемо оформити:
• національну робочу візу на ПІВРОКУ
• національну робочу візу на РІК
• шенгенську візу
• туристичну візу
Пакет ALL INCLUSIVE - передбачає підготовку нами абсолютно всіх документів. Від Вас буде потрібно тільки прийти у візовий центр і подати документи на візу.
Ми надаємо 100% гарантію! Навіть, якщо у Вас буде відмова у візовому центрі, при подачі документів від UKRAINIAN RECRUITMENT AGENCY, наша фірма допоможе Вам вирішити цю проблему.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/gd430460/ura.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
ЧТО НЕОБХОДИМО ДЛЯ ОФОРМЛЕНИЯ ВИЗЫ
visas_1.jpg
Просто зателефонуйте і узгодьте терміни
оформлення візи
з нашим менеджером.
visas_2.jpg
Оформити замовлення
можна, приїхавши
до нас за адресою
 
visas_3.jpg
заповніть заявку
і ми надамо Вам
список необхідних
документів для візи
visas_4.jpg
В обумовлені терміни
забрати весь пакет
документів для подачі
у візовий центр
 
 
ВИДИ ВІЗ
price_img_5.png
Шенгенська віза
ціна і термін
price_img_6.png
Рабочая виза на пол года
ціна і термін
price_img_7.png
Рабоча віза на рік
ціна і термін
price_img_8.png
Туристична віза